Realitný maklér – Kariéra u nás

Do nášho mladého kolektívu prijmeme na pracovnú pozíciu realitného makléra nového člena. Netreba sa báť, treba len chcieť. Ohláste sa nám a možno práve Vy budete pracovať u nás. Môže byť šťastím, že nás máte.

 

Miesto výkonu práce: Žilinský kraj

Kancelária: emReality, s.r.o., Revolučná 866/10, 010 01 Žilina

Druh pracovného pomeru: živnosť

Termín nástupu: podľa dohody

Náplňou práce je aktívne vyhľadávanie nehnuteľností pre predaj, kúpu a prenájom. Realitný maklér spravuje vlastné portfólio nehnuteľností, uskutočňuje obhliadky nehnuteľností a podieľa sa na spracovaní inzercie a marketingu. V rámci obchodných prípadov komunikuje s klientmi a komplexne rieši obchodné prípady z pozície realitného makléra, poradcu pre developerov alebo investičného poradcu.

Vašou výhodou bude práca v mladom ambicióznom kolektíve, v pohodovej atmosfére, podpora, zázemie, perspektíva, motivačný systém odmeňovania, mobilný telefón, počítač a kancelária. Výhodou aj podmienkou zároveň je samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť a dostatok voľného času.

Požadujeme minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, komunikatívnosť, ochotu učiť sa novým veciam a spoluprácu. Pozícia realitného makléra je vhodná aj pre absolventa. Podmienkou je však vodičský preukaz skupiny B a základná znalosť práce s počítačom.

Osobný kontakt Vám priblíži omnoho viac, neváhajte nás kontaktovať.

Životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: martinka@emreality.sk

Tešíme sa na stretnutie s Vami. 

 

                                                                                   http://www.emteam.sk